Özel Üretim Süpürgelikler

 

Lamine parke, laminat parke, pvc zemin kaplama, purline zemin kaplama gibi birçok zemin kaplama ürününde olmazsa olmaz olan ve kullanılmadığında zemini çıplak bırakan bir aksesuara süpürgelik denir. Ülkemizde süpürgelik yerine pervaz, sıva dibi veya parke çıtası olarak da adlandırılmaktadır. Süpürgelik, iç mekanlarda duvar ile taban arasına yerleştirilen koruyucu malzemedir. Duvarın bitip zeminin başladığı yerdeki kötü sıva görüntüsünü kapatarak mekana daha estetik bir hava verir. Bu gibi birçok nedenden dolayı da zemin kaplama sistemlerinin vazgeçilmez aksesuarıdır. Süpürgelikler zevke göre istenilen renkte desende ve büyüklükte olabilir. Bir çok çeşidin var olduğu Prodizayn süpürgeliklere göz atabilirsiniz. Ayrıca ben daha farklı modellere ve işlevlere sahip süpürgelik isterseniz de Özel üretim süpürgeliklere göz atın.

Süpürgeliklerin yerleştirilmesi ile birlikte mekanın temizlenmesi oldukça kolaylaşmış olur. Bu sayede duvar kirlenmeye ve darbelere karşı korunmuş olur.

 

Prodizayn süpürgelik kategorilerinde standart olarak 5 farklı model mevcuttur, özel üretim süpürgeliklerde ise 9 farklı çeşit mevcuttur ve bu modeller sıradanın dışında farklı bir bakış açısıyla üretilmiş süpürgeliklerdir. Şimdi bu 9 farklı modele bakalım..

 

Pratik:

58 x 14 mmlik bir ebata sahiptir. Bu ebattaki süpürgeliklerin sade ve çizgisel dizaynları tıpkı bir ressamın fırça darbeleri gibi bütüne ilham veriyor.

 

Enerjik:

78 x 14mmlik bir ebata sahip bu parke süpürgeliği, zarif çizgileriyle zemin duvar arasındaki kaçınılmaz birleşmenin tamamlayıcısı.

 

Çarpıcı:

90 x 14mmlik bir ebata sahiptir. İddia ve sadelik arasında denge kuran bu seri dikkat çekmek, ama göze batmak istemeyenlerin tercihi.

 

Attractıve:

120 x 16mmlik bir ebata sahiptir. Bu ebattaki modeller zemin döşemenizin güzelliğini duvarlarınızla birleştirerek mekanlarınıza ayrı bir prestij katıyor.

 

Elegant:

150 mm'den 400 mm'ye kadar yükseklikte imal edilen bu koleksiyon saray ihtişamını mekanlarınıza taşıyor.

 

Lake Serisi: 

58 mm'den 200 mm'ye kadar değişen yükseklikteki bu kolleksiyonda zemin döşemeniz beyazın asaleti ve zengin kıvrımlarıyla duvarlarınızla buluşuyor.

 

Ağaç Destekli:

Yumuşak ağaçtan finger-joint metodu ile üretilerek şekil verilen profil üzeri doğal ahşap kaplama bir model. Yüzeyde çivi montajı gerektirmeyen pratik asma yöntemi tüm modellerde uygulanıyor.

Süpürgelikler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Süpürgeliklere Neden İhtiyacım Var? adlı yazımıza göz atın.

 

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı