Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

 Çünkü bahçede havuzun olması sadece havuzun olmasıyla biten bir süreç değildir. Duşu, kabini etrafı derken birçok yan faktörü de beraberinde getirir. Bu yan faktörlerden en önemlisi de havuz kenarı zemin döşemeleridir. Hem güvenilir hem şık hem de dayanıklı olması beklenir.

Suyla bu denli haşır neşir olan bir ürüne dayanıklıyken şık ve güvenilir olmasını da şart koşarsak işimiz bir hayli zorlaşıyor. Neyse ki Berry Alloc ürünleriyle Prodizayn var. Envayi çeşit dayanıklı şık ve mekana özelleşmiş ürünüyle Prodizayn havuz sahibi olmanın tüm keyifsiz yanlarını siliyor.

Havuz kenarlarında yaygın olarak kullanılan mermer dayanıklı olsa da, ıslanma durumlarında (ki bu havuz kenarlarında hep karşılaşacağımız bir durum) kayıp düşme riskiyle hiç güvenlikli değil. Hem de yeterince göze hitap edecek şekilde estetik değil. Bu durumda en iyi alternatif gözbebeği ürünümüz ahşap deck olabilir. 

Ahşap Deck bir ıslak zemin harikasıdır. Ahşabın muhteşem görüntüsü suya karşı olan büyük dayanıklılığıyla birleşmiştir. Islandığında kayganlaşmaz, zaman içinde dezenformasyona uğrayıp kılçıklanmaz, yaralama riski bulunmaz. Çevre dostudur ahşap tozu ve talaştan üretilmiştir. Ayrıca kurulum ya da sökme işlemleri oldukça hızlıdır.

Her türlü mekana uygun olarak üretim bandından çıkarılabilir, hızlıca montelenir. Bu sıcak yaz aylarında evinde, sitesinde, yazlığında havuzu olan şanslılardansanız Prodizayn ile keyif kaçırıcı detaylardan kurtulun. Ahşabın en hırçın hali Ahşap Deck ile huzurla serinliğin keyfini sürün.

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı