Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün

Haftanın beş ya da altı günü dokuz/altı çalıştığınız alana çalışanlarınızın her sabah şevkle gelmesini istemez misiniz ? 

Görsel her şey değilse de çok şeydir. Aydınlık, iç açıcı mekanlarda çalışanların iş veriminin %20 - %30 bandında arttığını da düşünürsek, görsel ciddi manada çok şeydir. Bunun yanında müşterilerinizle ya da iş ortaklarınızla huzur dolu, estetik bir alanda gerçekleştirdiğiniz iletişimle daha izbe bir mekanda gerçekleştirdiğiniz iletişimin değeri aynı olur mu ?

Görsel çok şeydir. Peki ama bu seviyede bir huzuru ve estetiği oluşturmak nasıl olur ? Ne kadar zamanda mümkün olur ? Ne kadar maliyetli olur ?

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor. Baştan sona tüm çehreyi, aydınlatmayı değiştirebilecek bu detay(!) az uğraşla büyük değişimlerin kapısını aralayabilir.
Prodizayn olarak her türlü zemin döşeme türünde rüştünü ispatlamış Berry Alloc firmasının ülkemiz distrübütörlüğünü yapmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü ihtiyacınız olan kalite ve estetiğin ana adresi olmayı bu sayede başarabiliyoruz.

En göze hitap eden elit kaite parkeleri en hızlı şekilde ayaklarınızın altına seriyoruz. Estetikte çok çeşitlilik, her türlü mekana uygunluk, kullanış ve bakım koşullarının kolaylığıyla Prodizayn sayesinde siz de tanışın.
Ofis ortamları işe yoğunlaşılıp etrafta olup bitenin unutulduğu bir yer. Bu sebeple yere dökülmüş çay damlaları su yahut bilumum diğer sıvılar oluş esnasında fazlaca dikkat çekemeyebiliyor. Fakat bunlar sonrasında oldukça çirkin bir görüntüye sebep oluyor. İşin aslı her altı ayda bir zemin döşemesi değiştirilmeyeceğine göre evladiyelik ve bakımı kolay ürünler aramakta. Prodizayn'ın suya ise pasa kire geçit vermeyen, kolayca tamizlenebilip bakımı yapılabilen evladiyelik ürünleri bu iş için biçilmiş kaftan.
Fazla uzatmadan siz de çalışma alanlarınızı çalışanlarınızın ve müşterilerinizin gözdesi yaparken yüksek kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, sitemizden ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşarak sizin için en iyisini bulmada kendinize yardımcı olabilirsiniz.
 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı