Kafeniz Estetiğin Odağı Olsun

Bildiğiniz üzere yeni trend kahve dükkanları müşterilerine envayi çeşit kahveden daha fazlasını sunmayı hedefliyor. Misafirlerine günün ya da haftanın stresini atabilecekleri nezih alanlar sunmayı hedefleyen bu ikinci dalga kahve dükkanları, lezzet ve hizmet kalitelerinin yanında göze hitap eden estetikleriyle de ön planda olmak istiyorlar. 

Estetik deyince akla envayi çeşit parametre gelse de bizim aklımıza önce en temel faktör geliyor. En temel faktör tabii ki de en temelde, zeminde oluşturduğumuz farklılık. Zemin kaplamaları hayatın her alanında hem hayat kurtarıcı efektiflikte hem de göz alıcı güzellikte olabilir.

Konutlarda, bahçelerde ya da havuzlarda... Ama en önemlisi uzun saatler boyunca yüzlerce kişinin ayaklarının altında akıp giden işletme zeminlerinde. İş çıkışı arkadaşlarıyla vakit geçirmek için kafenize gelimiş emekçilere ya da sınav dönemi kendine bir nefeslik boşluk bırakmak için dostlarıyla toplanmış öğrenci arkadaşlarımıza... Her meşrepten her statüden insan topluluğuna hizmet ederken göz dinlendirici şıklıkta zeminler bir numaralı favoriniz olacak.

Peki her şey uyumluluk ya da şıklık mı ? Tabi ki de hayır. Prodizayn olarak en yüksek kalitede zemin kaplama ürünlerimizle, zerafeti kullanım kolaylığıyla buluşturuyoruz. Prodizayn ürünlerinde daha acil bir ihtiyaç için diğer gerekliliklerden ödün vermenize gerek yok. Kafeniz için en iyisini, en uygun koşullara getiriyoruz. 

Ayrıca uzun tadilat süreçlerine de bir yenisini eklemiyoruz. Prodizayn ürünleriyle ve hizmetiyle en iyisine en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Parke, zemin döşeme, kaplama... Her türlü ihtiyacınıza en uygun ve en hızlı dönüş Prodizayn'da. Siz de tüm ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olmak için sitemizde ürünlerimiz üzerinde göz gezdirebilirsiniz.
 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı