Neden Pvc Zemin Kaplama Tercih Etmeliyim?

PVC Zemin Kaplamaları

Birçok zemin kaplama türü( laminat parke ve lamine parke) olduğunu artık biliyorsunuz. Pvc zemin kaplamaları deyince aklımıza estetik ve fonksiyonelliğin mükemmel harmanlanışı gelmeli. Plastik zemin kaplama malzemeleri içinde en kaliteli olanıdır. Geniş renk seçenekleri ve  geniş desen yelpazesiyle son derece kullanışlı, antibakteriyel, hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin kaplama çözümü de olan

 

              "PVC Zemin Kaplama Sistemleri hastane, okul, kreş, gıda sektörü

               ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan

               özellikleri ile daha pek çok alan için tercih edilmektedir."

 

Pvc Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Pvc zemin kaplama

Bu yer döşemesini - pvc zemin kaplama artık her alanda görmeniz mümkündür. Hastane, sağlık ocakları, labaratuarlar, sinema, tiyatro, yemekhane, fabrikalar, eczaneler, yatakhaneler,  kreşler, ofisler, ev, kamu, süper marketler, oteller, spor salonları gibi bir çok yerde kullanıma uygundur.

 

Pvc Zemin Kaplamalarının Özellikleri

pvc zemin kaplama

Hijyeniktir ve antibakteriyeldir. Su sızdırmaz, leke tutmaz, süpürgelik uygulamalarına uygun bir üründür. Ebatları şöyledir: kalınlığı 2mm, genişliği 2 metredir. 60*60 karo ebatındadır. Heterojen olduğu için cila gerektirmez, kolay temizlenir. Heterojen ve homejen pvc zemin döşemesi PVC esaslı vinil zemin kaplama malzemeleridir. Hijyenikliği bakımından hastanelerin ilk tercihidir.

Bir önceki yazımız olan  Laminat Parke Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler! başıklı makalemizde, aslında yer döşemesini yaptırmanın kolay bir iş olmadığından ve nasul başa çıkabilirsiniz bununla ilgili ipuçlarından bahsedilmektedir.

 

PVC Zemin Kaplamaları

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı