Prodizayn Laminat Parke ve Lamine Parke Koleksiyonları/2

Prodizayn Lamine parke

FB+ ve Berry Alloc ile oluşturulmuş eşsiz bir koleksiyondur. İki farklı segmentin toplamda 17 farklı ürün katagorisi bulunur, her katagori kendi içinde farklı seçenekleri size sunar

FB+

Her müşteri için doğru çözümü hedefleyerek 180mm, 220mm ve 260mm genişliğinde üretilebilen lamine parke. Olarak adlandırdığımız bu koleksiyon kendi içinde 5’e ayrılır bunlar;

Uzmanların en doğru parke olarak nitelendirdiği, yüksek kaliteli lamine parkeler Litvanya'da üretilmektedir. 180mm, 220mm ve 260mm genişlikteki ürünler her müşteri için doğru çözümü sunmaktadır. 30 yıllık üretim tecrübesiyle lamine parke grubumuzdan en yüksek kaliteyi bekleyebilirsiniz. Tüm koleksiyonlar uluslararası mimarlar ve tasarımcılarla yakın işbirliği sonucunda geliştirilmiştir.

Hollanda'da üretilen bu koleksiyonumuz her açıdan özgün! Bu paneller tamamen kişisel zevklere uygun özel üretim lamine parkelerdir. Bu özel ürünler 48cm genişlik ve 400cm boya kadar üretilebilmektedir. Orijinal ağaç yüzeylerinin hepsi kendi gerçek karakterlerini gösterir. Tüm koleksiyonlar uluslararası mimarlar ve tasarımcılarla yakın işbirliği sonucunda geliştirilmiştir.

FB+ Balıksırtı Lamine Parke

FB+ Macar Lamine Parke

FB+ Strip Lamine Parke

Her seçenek farlı ve kendine özgü özellikleri taşır.

 

Berry Alloc

Tecrübe, saf bir yumuşaklıktır. Teması ile ele aldığımız bu koleksiyonda aradığınız her şeyi bir arada bulacaksınız. Koleksiyon kendi içinde 12 farklı seçeneği size sunuyor bunlar;

   Majestic

·  Cosmo

·  Emotions

·  Lodge & Lodge XL

·  Noble

·  Palace

·  Saga & Saga XL

·  Ecoforest

·  Prince

·  Legend

·  Ambition

Tecrübe ile saf dokunuşları her adımınızda hissedin !

 

Diğer Yazılar

Kompozit Deck Modelleri ve Uygulaması Nedir?
28.10.2020

Kompozit Deck’in iki ana çeşidi vardır. Bunları Kompozit Deck ve Kompozit Karo Deck olarak ayırabiliriz. Döşenecek mekanın genişliği, dekorasyonu, mekanın kullanım alanına göre kompozit deck istenilen şekilde tercih edilebilir.

Devamı
Ahşap Dekorasyonuna Uygun Parke
16.10.2020

Ahşap dekorasyon yıllardır evlerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Ahşap dekorasyon modeli, farklı model ve renklerde yapıldığında evin pek çok farklı havaya bürünmesini sağlayabiliyor.

Devamı
Uygun Parkelerle Ofisinizi Sanat Galerisine Dönüştürün
06.08.2020

Her şeyi baştan yaratmaya gerek yok. Estetiğin anahtarı ayaklarınızın altında. Her gün üstünde yürüyüp geçtiğiniz zemin döşemeleri aslında kafalara en çok işleyen görsellerin başında geliyor.

Devamı
Havuz Kenarlarında Şıklığı Güvenilirlikle Taçlandırın
06.08.2020

Evinizin ya da sitenizin bahçesindeki havuzun keyfini sürmenin en güzel olduğu zamanlardayız. Siz de bahçesinde havuzu olanlardansanız bunun çekici avantajlarının yanında itici deazavantajlarını da iyi bilirsiniz.

Devamı